Akıllı Tesis Yönetimi Nedir?

Tesis yönetim süreçlerinde kat maliklerinden gelen taleplerin ve yapılan rutin işlerin oluşmasından yapılması sonrasına kadar ki bütün süreçlerin otomatik olarak kayıt altına alınıp raporlanabilmesidir. Akıllı tesis mobil uygulamaları ve yönetim paneli ile tesis yönetim süreçleri kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Kat malikleri bulundukları tesise ait mobil uygulamayı kullanarak tesisin listelediği bütün hizmetler için talep oluşturabilirler. Oluşan talepler operasyon merkezi aracılığı ile personellere aktarılır ya da doğrudan personellere aktarılabilir.

Gelen talepler personellere akıllı tesis mobil uygulaması bildirimi ile iletilir. Personel işi üzerine alır,yapılan işin öncesi ve sonrasına ait durumların fotoğrafları çekip yönetim ile paylaşabilirler. Her hizmet için yönetimin belirlediği süre , personellerin telefonlarına yüklenmiş olan Akıllı Tesis mobil uygulaması tarafından geriye doğru sayılır. Zamanında yapılan işler ve zamanından yapılamayan işler olarak her talep raporlanır.

Kat maliklerinin faydalanabileceği hizmetler arasında market siparişi oluşturma ,talep doğrudan markete gider, taksi talebi oluşturma-talep doğrudan taksi durağına gider, kuru temizleme-talep doğrudan kuru temizleme şirketine gider vs. , tesisin standart hizmetleri temizlik, güvenlik, teknik hizmet ,kargom nerede, consierge, muhasebesel sorgulamalar gibi hizmetler bulunur.

Tesis yönetimi Akıllı tesis yönetim paneli aracılığı ile kat maliklerine dilediği kadar bildirim yollayabilir, tesise özel olarak yapılmış mobil uygulamada kampanya gösterimi yapabilir , bilgi paylaşabilir.